Блог

Лінійка засобів Previa White Truffle c екстрактами органічного білого трюфеля призначена для інтенсивного оновлення волосся. Засоби, що входять до її складу заповнюють пошкоджені ділянки волосся, відновлюють і зміцнюють їх.
З проблемою випадання волосся стикається кожна третя людина. Щоб процес не став незворотним, потрібно терміново вживати заходів. Професійний комплекс VITIS VINIFERA від італійської компанії Previa розроблений для боротьби з основними причинами втрати волосся.
L'Alga - це інноваційна лінія професійної косметики для відновлення та догляду за волоссям і шкірою голови. Цей революційний продукт може стерти жорсткі хімічні обробки, щоденне використання приладів для гарячго укладання, сухість, вплив сонця, забруднення навколишнього середовища і / або гормональні зміни.
Лінійка OLIOSETA Oro Di LUCE покликана зробити ваші локони сяючими, сильними і доглянутими. Підходить для волосся будь-якого типу, але особливо ефективна для локонів, змучених частим укладанням і які потребують інтенсивного живлення.
Лінія NOOK DIFFERENCE HAIR CARE спрямована на усунення лупи, відновлення себобаланса шкіри голови, активізацію росту волосся. У цій статті поговоримо про кожну групу NOOK DIFFERENCE HAIR CARE детально і докладно.
Чому до догляду за волоссям варто підходити комплексно? Лінійка для комплексного догляду від італійського бренду KAYPRO - Argan Oil SpecialCare - інтенсивне і глибоке живлення локонів по всій довжині.

Що являє собою кондиціонер, навіщо він потрібен і яка від нього користь? Потрібно користуватися кондиціонером кожен день? Типи кондиціонерів. Як вибрати правильний кондиціонер? Як же наносити кондиціонер? Відповіді на ці питання читайте в нашій статті.

Доглянутий вигляд і стильна зачіска – це не тільки про жінок. У цій статті ми розглянемо продукти для стайлінгу, які користуються популярністю серед чоловіків
Чи чули Ви коли-небудь про органічну косметику для волосся з вишуканими ароматами, які здатні підняти настрій і подарувати відчуття прекрасного на цілий день? Ми з радістю розповімо Вам про італійський бренд PREVIA natural haircare.