Блог

Елемент не знайдено!

Другие записи блога:

pH Flower: 5 напрямків догляду за волоссям
Міланський бренд PH Laboratories знає про бажання дам насолоджуватися весною цілий рік і випустив серію унікальної косметики для волос pH Flower.
Puring: професійні засоби по догляду за волоссям та шкірою голови
Італійський бренд Puring розробив 7 різних напрямків професійної косметики для волосся. У складі засобів безліч натуральних компонентів, що робить їх неймовірно ефективними.
Contempora - італійська лінія по догляду за волоссям на основі натуральних олій
Contempora - це італійське якість і стиль, об'єднані для створення професійної, ультра-дієвої лінії по догляду та стайлінгу волосся. Родзинка серії - натуральне масло обліпихи.
L'Alga - сила океану для краси вашого волосся
L'Alga - це інноваційна лінія професійної косметики для відновлення та догляду за волоссям і шкірою голови. Цей революційний продукт може стерти жорсткі хімічні обробки, щоденне використання приладів для гарячго укладання, сухість, вплив сонця, забруднення навколишнього середовища і / або гормональні зміни.
Barex OLIOSETA Oro Di LUCE - Догляд для всіх типів волосся
Лінійка OLIOSETA Oro Di LUCE покликана зробити ваші локони сяючими, сильними і доглянутими. Підходить для волосся будь-якого типу, але особливо ефективна для локонів, змучених частим укладанням і які потребують інтенсивного живлення.
Реконструкція та відновлення волосся KayPro Botu Cure
Для ефективної реконструкції волосся, які постраждали від фарбування, хімічної завивки або інтенсивної термоукладки, KayPro пропонує лінійку Botu-Cure SpecialCare.
Лікувальна лінія NOOK DIFFERENCE HAIR CARE
Лінія NOOK DIFFERENCE HAIR CARE спрямована на усунення лупи, відновлення себобаланса шкіри голови, активізацію росту волосся. У цій статті поговоримо про кожну групу NOOK DIFFERENCE HAIR CARE детально і докладно.
Комплексний догляд за волоссям KayPro Argan Oil
Чому до догляду за волоссям варто підходити комплексно? Лінійка для комплексного догляду від італійського бренду KAYPRO - Argan Oil SpecialCare - інтенсивне і глибоке живлення локонів по всій довжині.
Що потрібно знати про кондиціонери для волосся

Що являє собою кондиціонер, навіщо він потрібен і яка від нього користь? Потрібно користуватися кондиціонером кожен день? Типи кондиціонерів. Як вибрати правильний кондиціонер? Як же наносити кондиціонер? Відповіді на ці питання читайте в нашій статті.

Стайлінг-продукти для чоловіків
Доглянутий вигляд і стильна зачіска – це не тільки про жінок. У цій статті ми розглянемо продукти для стайлінгу, які користуються популярністю серед чоловіків
Праймер для обличчя. Навіщо він потрібен?
Макіяж – справа тонка і дуже індивідуальна. Але для того щоб підвищити стійкість макіяжу і зробити його бездоганним, нам знадобиться такий продукт як праймер.
РІВНЕ СЛУХНЯНЕ ГЛАДКЕ ВОЛОССЯ
Що змушує волосся витися?
Як же "приборкати" волосся і запобігти його завиванню?
ІСТОРІЯ УКЛАДКИ ВОЛОССЯ
Найбожевільніші речі, які жінки використовували для укладання волосся
СОЛЬОВІ СПРЕЇ. ЩО МИ ПРО НИХ ЗНАЄМО?
Чому так багато людей полюбляє сольові спреї? Як правильно ними користуватися? І якому волоссю вони підходять?
ПРЕСТАЙЛІНГ, СТАЙЛІНГ, ФІНІШИНГ
Для чого потрібен престайлінг і якими бувають продукти для фінішинга?
ЕЛЕКТРИЗУЄТЬСЯ ВОЛОССЯ. ЩО РОБИТИ?
Як запобігти або зменшити електризацію волосся?
ВІЛЬНІ РАДИКАЛИ І СТАРІННЯ ШКІРИ
Як впливають вільні радикали на шкіру? Як боротися з вільними радикалами?
НАТУРАЛЬНИЙ ДОТИК ФІТОКОСМЕТИКИ VAGHEGGI
Красива, здорова і сяюча шкіра - мрія будь-якої жінки без виключення.