ПРЕСТАЙЛІНГ, СТАЙЛІНГ, ФІНІШИНГ


                   

Слово «стайлінг» прийшло до нас з англійської мови і означає процес створення зачіски. Певною мірою, можна сказати, що стайлінг – це укладання волосся. Але якщо бути точним, різниця між цими двома поняттями все ж існує. Зробити укладку волосся можна просто за допомогою фена або вирівнювача, а ось СТАЙЛІНГ означає використання спеціальних засобів, таких як пінки, гелі, пасти, воски для волосся та багато ін. Гарні засоби для пре-стайлінгу і стайлінгу полегшують укладання, захищають волосся від високих температур і механічних пошкоджень при використанні фена, вирівнювачів, щипців, і від негативного впливу УФ-променів. 

Не менш важливо, що стайлінг і престайлінг також можуть діяти як засіби догляду, що оздоровлюють і відновлюють волосся. Як правило, така продукція містить компоненти з догляду - масла, протеїни, провітаміни. До складу також можуть входити спеціальні інгредієнти, які захищають від шкідливого впливу навколишнього середовища, відштовхують від волосся бруд і вологу, дозволяючи йому залишатися чистим довше.  

ЩО МИ РЕКОМЕНДУЄМО:

Для об'ємної зачіски можна порекомендувати використовувати продукцію, яка спеціально для цього розроблена, наприклад, спеціальні муси для укладання волосся, що додають ДОДАТКОВИЙ ОБ'ЄМ. Візьміть невелику кількість мусу (з тенісний м'ячик) на плоску щітку або гребінець. Потім розподіліть засіб по всій довжині волосся, приділяючи особливу увагу прикореневій зоні. Потім за допомогою фена і круглої щітки натягайте пасма від кінців до коренів. Цей прийом допомагає досягти ефекту додаткового об'єму.  

ЩО МИ РЕКОМЕНДУЄМО:

Що ж таке ПРЕСТАЙЛІНГ? Для тих, хто ще не знає, престайлінг потрібен для того, щоб підготувати волосся до стайлінгу. Це, свого роду, фундамент для стайлінгу. Це додатковий догляд для здорового вигляду волосся і додатковий захист від високих температур і механічних пошкоджень під час використання аксесуарів для стайлінгу. 

Якщо у вас, наприклад, тонке й ослаблене волосся, тоді непогано буде скористатися засобом, який допоможе надати волоссю додатковий об'єм і текстуру. Якщо ж у Вас від природи кучеряве волосся, тоді Вам знадобиться продукт, щоб його трошки приборкати і розгладити перед стайлінгом. Тобто засоби для престайлінгу наносяться на волосся безпосередньо перед самим стайлінгом (часто з використанням фена). Вони суттєво спрощують і полегшують процес стайлінгу, забезпечуючи кращий контроль, і допомагають створювати будь-які стилі за Вашим бажанням. 

ЩО МИ РЕКОМЕНДУЄМО:

ФІНІШИНГ. Це слово говорить само за себе: завершення процесу укладки, фіксація вашої зачіски. Фініш-продукти – це засоби, які застосовуються вже на сухе волосся і допомагають закріпити/зафіксувати зачіску. Традиційно це лак або спрей для волосся. Блиск-спреї і деякі серуми також є прикладами фініш-продуктів. Варто пам'ятати, що використання «правильних» фініш-продуктів забезпечує не тільки надійну фіксацію, але й гарний зовнішній вигляд Вашої зачіски. Зазвичай спреї для фінішинга розпилюють з відстані 20-30 см. Для тих, хто хоче отримати максимальний об'єм можна порадити розпорошувати продукти для фіксації ближче до коріння волосся, уникаючи попадання на шкіру голови.

ЩО МИ РЕКОМЕНДУЄМО:

 

Другие записи блога:

Стайлінг-продукти для чоловіків
Доглянутий вигляд і стильна зачіска – це не тільки про жінок. У цій статті ми розглянемо продукти для стайлінгу, які користуються популярністю серед чоловіків
Праймер для обличчя. Навіщо він потрібен?
Макіяж – справа тонка і дуже індивідуальна. Але для того щоб підвищити стійкість макіяжу і зробити його бездоганним, нам знадобиться такий продукт як праймер.
РІВНЕ СЛУХНЯНЕ ГЛАДКЕ ВОЛОССЯ
Що змушує волосся витися?
Як же "приборкати" волосся і запобігти його завиванню?
ІСТОРІЯ УКЛАДКИ ВОЛОССЯ
Найбожевільніші речі, які жінки використовували для укладання волосся
СОЛЬОВІ СПРЕЇ. ЩО МИ ПРО НИХ ЗНАЄМО?
Чому так багато людей полюбляє сольові спреї? Як правильно ними користуватися? І якому волоссю вони підходять?
ЕЛЕКТРИЗУЄТЬСЯ ВОЛОССЯ. ЩО РОБИТИ?
Як запобігти або зменшити електризацію волосся?
ВІЛЬНІ РАДИКАЛИ І СТАРІННЯ ШКІРИ
Як впливають вільні радикали на шкіру? Як боротися з вільними радикалами?
НАТУРАЛЬНИЙ ДОТИК ФІТОКОСМЕТИКИ VAGHEGGI
Красива, здорова і сяюча шкіра - мрія будь-якої жінки без виключення.
Orthomol на Solo.ua харчові добавки високої якості з Німеччини
Що таке Orthomol і чому це найвідоміші харчові добавки з Німеччини
РОЗПЛУТУВАННЯ ВОЛОССЯ
Як запобігти сплутуванню волосся?
ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ПРОФЕСІЙНИЙ ФЕН
Що потрібно знати перед тим, як зробити вибір фена?
ЕКСКЛЮЗИВНІ АРОМАТИ ВІД PREVIA NATURAL HAIRCARE
Чи чули Ви коли-небудь про органічну косметику для волосся з вишуканими ароматами, які здатні підняти настрій і подарувати відчуття прекрасного на цілий день? Ми з радістю розповімо Вам про італійський бренд PREVIA natural haircare.