Orthomol на Solo.ua харчові добавки високої якості з Німеччини

Мікроелементи для гарного здоров'я

Компанія Ортомол розробляє харчові добавки для спеціальних медичних цілей на основі досвіду і знань в області ортомолекулярной медицини.

Термін "ортомолекулярний" був вперше використаний доктором Лайнусом Полінгом, який двічі отримав Нобелівську премію. У 1968 році він опублікував опис своєї ідеї в спеціалізованому журналі Science. Він писав, що ортомолекулярна терапія "є лікуванням захворювань шляхом забезпечення оптимальної молекулярної конституції тіла і оптимальної концентрації речовин, які особливо необхідні для життя». На той момент це виявилося неоднозначною думкою і предметом дискусії та було названо "процедурою альтернативної медицини". Нині ортомолекулярна медицина інтегрована у велику кількість концепцій дієтотерапії. Зараз вона також відома як ортомолекулярна харчова медицина.


Здоров'я людей – це мотивація роботи компанії ORTHOMOL.

Протягом 25 років Ортомол вивчає вплив мікроелементів на здоров'я людини. Понад 400 ентузіастів працюють кожен день, щоб розвивати ідеї компанії, тому що їхній девіз – «Ми цінуємо Ваше здоров'я!». Лікарі, фармацевти, а також велика кількість пацієнтів знають продукцію компанії з найкращого боку.

Ортомол не припиняє розвиватися та постійно шукає нові знання і технології.


Навіщо потрібен Ортомол? 

Мікроелементи, такі як вітаміни, мінерали, деякі жирні кислоти і велика група фітонутрієнтів є невід'ємною частиною здорового харчування і включаються в харчові добавки Orthomol. Але що саме необхідно для того, щоб забезпечити оптимальну дозу поживних мікроелементів? Чи дійсно страждає хтось в Європі від нестачі вітамінів? А чи можливе "передозування" мікронутрієнтами?

Потреба в поживних мікроелементах варіюється в залежності від кожної конкретної ситуації.

Очевидно, що спосіб життя людини впливає, наприклад, на кількість необхідних калорій: професійний спортсмен спалює більше калорій, ніж офісний працівник, а 15-річні підлітки витрачають більше енергії, ніж їхні 80-річні бабусі. Потреба в мікронутрієнтах також залежить від способу життя, віку і від інших факторів, таких як хронічні захворювання або особливі обставини (наприклад, вагітність і годування грудьми). Деякі люди особливо схильні до низьких рівнів вітамінів і мінералів:

·        Це ті, хто дотримується певної дієти, щоб схуднути, або ті, хто їсть невелику кількість їжі з інших причин (наприклад, люди похилого віку з поганим апетитом).

·        Люди зі стійкими звичками в харчуванні, наприклад, ті, хто в основному їдять фаст-фуд, або "фрукторіанці", які їдять обмежену кількість продуктів через свої переконання

·        Курці

·        Люди, які вживають багато алкоголю

·        Люди з порушенням травлення

·        Вегани

·        Пацієнти, які повинні приймати певні лікарські препарати на регулярній основі (наприклад, кортизон або деякі антибіотики)

·        Люди, які рідко бувають на сонці та піддаються ризику розвитку дефіциту вітаміну D


Гарантія якості – від сировини до «блакитних» пакетів

Компанія Ортомол за найвищу якість. Це означає, що якість має бути істотним критерієм на всіх рівнях виробництва. Тому вся продукція виробляється в Німеччині, а виробничі стандарти регулярно перевіряються TÜV Німецького технічного контролю. З 2006 року компанії, які виробляють продукти в Німеччині, повинні завершити програму з визнання і запобігання небезпек (HACCP). Виробничі процеси Ортомол регулярно перевіряються відповідно до цієї вимоги стандарту якості з 2001 року.

У 2005 році на міжнародному рівні діє система менеджменту якості, яка затверджена спеціально для виробництва харчових продуктів (DIN EN ISO 22000). Цей стандарт у даний час являє собою найвищий рівень управління якістю. Ортомол був сертифікований TÜV Rheinland відповідно до цього нового стандарту в 2006 році, і компанія стала першою в своєму сегменті, її виробничі процеси відповідають цьому вищому рівню якості.

Ортомол має свій власний відділ управління якістю.


"Чим більше, тим краще"?

Ортомолекулярна медицина заснована на цільовому прийомі поживних мікроелементів для задоволення потреб організму в результаті гострих або хронічних захворювань, наприклад, остеоартриту, або при певних обставинах, таких як вагітність. Але поживні мікроелементи не слід приймати без розбору або за принципом "чим більше, тим краще". Замість цього повинні бути використані тільки необхідні спеціальні комбінації, які адаптовані до кожної конкретної ситуації за медичними показаннями, тобто правильне поєднання поживних мікроелементів з добре збалансованим дозуванням.


Які мікроелементи в Ортомолі?

Мікроелементи відомі як життєво важливі речовини. До цієї групи входять вітаміни і мінерали. Ортомолекулярна медицина також включає в себе споживання незамінних жирних амінокислот, фітонутрієнтів, а також пробіотиків і пребіотиків. Майже всі мікронутрієнти є в звичайних продуктах у нашому щоденному раціоні. Проте, є сенс вживати дієтичні добавки Ортомол в особливих ситуаціях, для того, щоб задовольнити потребу в життєво важливих речовинах.

Ортомолекулярна медицина – сфера міжнародних досліджень.

Наукові дослідження вже давно вийшли за межі знайомих усім областей знань, таких, як використання вітаміну С для імунної системи. Численні міжнародні публікації зосередилися на різних потенційних можливостях використання життєво важливих речовин для поліпшення здоров'я. Такі дослідження показують, що поживні мікроелементи відіграють важливу роль в активному захисті здоров'я людини і в лікувальному харчуванні.Чи можуть звичайні продукти надати нам все необхідне?

Теоретично це можливо для здорових людей, зі здоровим і добре збалансованим харчуванням. Експерти німецької спілки здорового харчування (Deutsche Gesellschaft für Ernährung - DGE) рекомендують вживати 400 г овочів і 250 г фруктів щодня. Рибу слід вживати 1-2 рази на тиждень, так як це важливо для рівня йоду. Цільнозернові продукти повинні бути кращі. Дослідження, проведені в Німеччині показали, що 87 відсотків опитаних не вживають необхідної кількості овочів. У 59 відсотків недостатнє споживання фруктів, а 16 відсотків опитаних не їли рибу протягом цілого місяця. Так як фрукти і овочі є особливо важливими джерелами життєво важливих речовин і фітонутрієнтів, то не дивно, що у дуже багатьох людей є нестача мікронутрієнтів. Це не обов'язково призводить до клінічного дефіциту вітамінів, але нестача життєво важливих речовин впливає на велику кількість процесів в організмі від імунної системи до настрою людини.


Чи може виникнути «передозування» мікронутрієнтами?

"Все – отрута, все – ліки. Те й інше визначає доза" – відомий вислів Парацельса, сказаний багато століть назад. Перед прийомом порадьтеся з лікарем або фармацевтом. Важливо також знати, що загальноприйняті норми споживання поживних речовин є рекомендованими величинами, які повинні вживатися людиною, щоб запобігти нестачі вітамінів і пов'язаних з цим захворювань, таких як цинга чи рахіт. Ці норми недостатні як для хворих, так і для людей, що видужують, при порушенні травлення і обміну речовин, а також при прийомі деяких лікарських засобів. Жінки, які вагітні або годують грудьми, також додатково потребують мікронутрієнтів. Тому в деяких ситуаціях є сенс споживати більше, ніж рекомендована норма.

Добре збалансована доза мікронутрієнтів при різних життєвих ситуаціях вимагає глибоких знань і великого досвіду. Компанія Ортомол вважає збалансовану дозу надзвичайно важливою і приділяє цьому велику увагу.


Orthomol в інтернет-магазині SOLO.ua

http://solo.ua/ua/catalog/orthomol/ 


Зібрано та перекладено компанією SOLO. При розміщенні даної інформації на інших інтернет-ресурсах посилання на SOLO.ua обов'язкове. 


02.05.2016

Інші записи блогу:

Nook Wonderful – реконструкція пошкодженого волосся
Лінійка Nook Wonderful - повноцінний комплексний відновлюючий догляд за проблемним, пошкодженим волоссям і шкірою голови
Сухі шампуні. Що це і як вони працюють
Сухі шампуні. Що це і як вони працюють
Рівень pH в косметиці для волосся: чому нейтральний 5.5 не панацея?
Підбираємо шампуні, кондиціонери, маски та інші продукти відповідно до рівня рН, необхідного для конкретного типу волосся і стану шкіри голови.
Previa Natural Haircare антивіковий догляд за волоссям та шкірою голови з органічним білим трюфелем
Лінійка засобів Previa White Truffle c екстрактами органічного білого трюфеля призначена для інтенсивного оновлення волосся. Засоби, що входять до її складу заповнюють пошкоджені ділянки волосся, відновлюють і зміцнюють їх.
Previa VITIS VINIFERA: ефективний комплекс для запобігання випадінню волосся
З проблемою випадання волосся стикається кожна третя людина. Щоб процес не став незворотним, потрібно терміново вживати заходів. Професійний комплекс VITIS VINIFERA від італійської компанії Previa розроблений для боротьби з основними причинами втрати волосся.
pH Flower: 5 напрямків догляду за волоссям
Міланський бренд PH Laboratories знає про бажання дам насолоджуватися весною цілий рік і випустив серію унікальної косметики для волос pH Flower.
Puring: професійні засоби по догляду за волоссям та шкірою голови
Італійський бренд Puring розробив 7 різних напрямків професійної косметики для волосся. У складі засобів безліч натуральних компонентів, що робить їх неймовірно ефективними.
Contempora - італійська лінія по догляду за волоссям на основі натуральних олій
Contempora - це італійське якість і стиль, об'єднані для створення професійної, ультра-дієвої лінії по догляду та стайлінгу волосся. Родзинка серії - натуральне масло обліпихи.